HakkımızdaAbout Us About Us About Us About Us
HakkımızdaGünümüz reklam dünyasında promosyon ürünlerinin , satıcı ve müşterilerine sağladığı faydaların etkileri tartışılmaz.

Otomotiv sektöründe çeşitli promosyon ürünleri üretimi yapan şirketimiz , yurt içinde ve yurt dışında her marka araca uygun kare ve dikdörtgen plaka altlıkları, buz kazıyıcıları ve benzeri ürünlerin üretimi konusunda, uzmanlaşmış işgücü kadrosu ve makine parkı ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Şirketimiz Projelere Özel Hizmetlerin Geliştirilmesi, Maliyetlerin Düşürülmesi ve Risklerin Yönetilmesine Odaklanıp, Güvenilir Yerli İmalat kullanılmasına olanak sağlamaktadır.

Şirketimiz Plastik Enjeksiyon teknolojileri konusunda sahip olduğu makine parkı ile müşterilerimizin promosyon ürünleri ve diğer plastik ürünlerinin üretimi yapmaktadır.


Kaliteli reklam klişe çalışmaları , hızlı ve kaliteli ürün üretimi , zamanında ürün teslimi konularını şirket politikası olarak belirleyen yönetim anlayışımız , ürettiğimiz ürünler ile ilgili her aşamada tam müşteri memnuniyeti hedeflemektedir.

SAYGILARIMIZLA